جستجو
Filters
بستن

آموزش روش ایجاد سردوخت، روی کلاف موی دو سر باز

سلام دوستان علاقه‌مند به هنر عروسک سازی؛ امروز این ویدئوی آموزشی را از این جهت برای شما آماده کردیم که در حال حاضر موهای مصنوعی موجود در بازار به لحاظ سایز، در بازار کمیاب شده‌اند و از تنوع کافی برخوردار نیستند و فقط برخی سایزها موجود هستند. مثلاً ما اکنون در قسمت فروشگاه، همه مدل‌ها و رنگ‌های با قد 50 سانتی‌متر را داریم.
 ممکن است برخی دوستان که به سایزهای کوچک‌تر مو نیاز دارند فکر کنند که این سایز مو مناسب کار آنها نیست چون بخش زیادی از آن پِرت می‌شود و هدر خواهد رفت.
اما در واقع اینطور نیست. در این ویدئوی آموزشی یاد می‌گیریم چگونه روی یک کلاف موی دو سر باز، سردوخت بزنیم تا بتوانیم از آن برای استفاده بعدی (مثلاً استفاده به عنوان موی عروسک)، به خوبی نگهداری کنیم.
ضمن اینکه، موهای موجود در سایت، از یک سر، دوخت خورده اند و اگر مایل باشید مثلاً یک کلاف موی 50 سانتی متری را به لحاظ قد مو، به چند کلاف موی کوتاه‌تر تقسیم کنید، کافیست ابتدا قد موی مورد نظر خود را مشخص کنید و قبل از برش، به فواصل مورد نظر خود، روی مو دوخت بزنید و در آخر از بالای قسمت دوخت خورده، مو را برش بزنید و به چند کلاف مو با سایز دلخواه دست پیدا کنید.
اکنون به این ویدئوی آموزشی توجه بفرمایید:
نظر شما
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!