جستجو
Filters
بستن

عضویت ویژه در باشگاه مشتریان پارسی مید

پارسی مید، قبل از آنکه یک فروشگاه باشد، یک هنرکده هنرهای دستی است. حوزه فعالیت آموزشی پارسی مید، اغلب حوزه‌های هنرهای دستی را در برمی‌گیرد. حوزه‌های کنونی آموزش هنرهای دستی در پارسی مید عبارتند از:

1 – آموزش ساخت زیورآلات

2 – آموزش روبان دوزی

3 – آموزش گلدوزی با روبان

4 – آموزش دوخت برزیلی

5 – آموزش نمد دوزی

6 – آموزش بافتنی

7 – آموزش قلاب بافی

8 – آموزش خیاطی

9 – آموزش گلدوزی

10 – آموزش عروسک سازی

تا کنون، تعداد زیادی مقالات آموزشی رایگان را در بخش مقالات آموزشی (جهت استفاده همه بازدید کنندگان سایت) قرار داده‌ایم که بسیار مورد استقبال عزیزان قرار گرفته و روند ارائه مقالات رایگان، انشاءالله همواره تداوم خواهد داشت.

ولی در پارسی مید بخش دیگری تحت عنوان محصولات آموزشی دیجیتال جهت استفاده مشتریان ویژه سایت، تدارک دیده شده است.

بخش محصولات آموزشی دیجیتال، حاوی مقالات آموزشی گام به گام در همه حوزه‌های هنرهای دستی است و بطور پیش فرض هر محصول دیجیتالی در آن، دارای یک برچسب قیمت می‌باشد که اگر هریک از این آموزش‌ها برای کسی جالب به نظر برسد، می‌تواند آن را همانند هر محصول عادی دیگری، به صورت آنلاین خریداری کند. با پرداخت آنلاین هزینه هر آموزش، خریدار می‌تواند بلافاصله آن را به صورت یک فایل PDF دانلود کند.

اما این محصولات آموزشی دیجیتال، برای مشتریان ویژه پارسی مید، رایگان هستند. مشتریان ویژه پارسی مید، با ورود به سایت، می‌توانند این محصولات را به رایگان دانلود و دریافت نمایند.

هر ماه حداقل 20 محصول دیجیتالی، در اختیار مشتریان ویژه قرار می‌گیرد. تعداد محصولات دیجیتالی ارائه شده ممکن است بیش از 20 محصول در ماه باشد. مثلاً در این ماه‌های پایانی سال 93، ما تصمیم داریم بیش از 20 محصول آموزشی در ماه در حوزه‌های هنری پرکاربردتر برای نوروز ارائه نماییم.

اما یک نکته مهم قابل ذکر این است که تهیه این آموزش‌ها برای ما بسیار پر هزینه است و برای تداوم امر آموزش در پارسی مید (چه در بخش عمومی و چه برای مشتریان)، نیاز به ارائه مکانیسمی داشتیم که نه برای مشتری هزینه بر باشد و نه بگونه‌ای باشد که حرکت ما را در مسیر آموزش، دچار توقف نماید.

لذا در نهایت به این نتیجه رسیدیم که از مشتریان ویژه پارسی مید برای دریافت آموزش‌های هنری، مستقیماً پولی دریافت نکنیم، بلکه تعریف دقیقی از مشتری ارائه نماییم که به نفع مشتری و پارسی مید، توامان باشد.

هر کسی که حتی یکبار از پارسی مید خرید نماید، طبعاً مشتری پارسی مید محسوب می‌شود و از خدمات ذیل برخوردار خواهد شد:

1 – بخش مقالات آموزشی، به رایگان در اختیار همه بازدید کنندگان و مشتریان پارسی مید می‌باشد.

2 – با هر خرید از پارسی مید، امتیازی به شما تعلق می‌گیرد که در خریدهای بعدی خود، می‌توانید از این امتیازات، به عنوان تخفیف در خرید استفاده کنید.

3 – همراه با هر سفارش، هدیه‌ای کوچک و ناقابل به پاس اعتماد شما، برایتان ارسال خواهد شد.

4 – اگر مبلغ سفارش شما، بیش از 70 هزار تومان باشد، هزینه ارسال سفارش برای شما رایگان خواهد بود.

5 – قیمت کالاها در پارسی مید، بسیار منطقی است. این ادعا را به راحتی می‌توانید بررسی و مقایسه نموده و خودتان قضاوت کنید.

اما مشتریان ویژه پارسی مید، از پشتیبانی آموزشی مداوم برخوردار خواهند شد.

پس اجازه دهید در اینجا، تعریفی از مشتری ویژه در پارسی مید ارائه نماییم که شامل همه خدمات پارسی مید گردد:

مشتری ویژه در پارسی مید، فردی است که:

اولاً، فرم ثبت نام رایگان پارسی مید را پر نموده و از یک نام کاربری و کلمه عبور رایگان برای ورود به سایت پارسی‌مید برخوردار باشد.

ثانیاً، حداقل 50 هزارتومان خرید در ماه از پارسی مید داشته باشد. به عبارت دیگر به ازای هر 50 هزار تومان خرید، 1 ماه به عضویت ویژه مشتری در بخش محصولات آموزشی دیجیتال افزوده خواهد شد.

بخش محصولات آموزشی دیجیتال، برای مشتریان ویژه پارسی مید رایگان است، این بخش، تقریباً هر روز آپدیت شده و مقالات آموزشی جدیدی را در بر می‌گیرد. این روند آموزش در بخش محصولات آموزشی دیجیتال از تاریخ 93/11/17 رسماً آغاز گردیده است و انشاءالله همواره تداوم خواهد داشت.

به پارسی مید بپیوندید.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!