جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'مهر'

اکنون زمان آن رسیده که میل‌های بافتنی را برداشته و شروع به یادگیری بافتنی کنیم. برای این کار به یک کلاف کاموا و دو میل بافتنی متناسب با نخ انتخاب شده نیاز داریم. وقتی همه چیز آماده شد، وقت آن است که اولین گره را روی میل بافتنی ایجاد نموده و با روش‌های سر انداختن آشنا شویم.
در این سلسله مقالات آموزش بافتنی، قصد داریم بطور کامل شما را با تمامی تکنیک‌های بافت آشنا نموده و سپس پروژه‌های بافت بسیار زیبایی را خدمت شما ارائه نماییم. در این اولین قسمت آموزش بافتنی، سعی داریم شما را با انواع نخ کاموا و سایر ابزارهای لازم برای کار بافت، آشنا نماییم.
این کوک گلدوزی، عضو دیگری از کوک‌های خانواده پرسان به حساب می‌آید. طرح حاشیه‌دوزی شده در بالا، از چند نوع کوک گلدوزی متفاوت استفاده می‌کند.
گلدوزی
کوک زنجیره‌ای تابیده، یک کوک برجسته تزئینی از مجموعه کوک‌های زنجیره‌ای درگلدوزی است. جلوه زیبای این کوک را می‌توانید در طرح‌های گلدوزی ساده مشاهده نمایید.
گلدوزی
کوک زنجیره‌ای گلسان، شکل دیگری از کوک زنجیره‌ای در گلدوزی است که بیشتر در خطوط پیرامونی یک طرح گلدوزی (همانطور که در شکل بالا ملاحظه می‌کنید)، مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این کوک در ردیف‌های مستقیم یا حتی در مسیرهای دایره‌ای طرح، استفاده می‌شود.
گلدوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!