جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'خرداد'

اگر در حين امتحان احساس سرما مي‌كنيد و به سوالاتي كه جوابشان را مي‌دانيد اشتباه جواب مي‌دهيد، احتمالا از اضطراب امتحان رنج مي‌بريد. نگراني مختصر قبل از امتحان خوب و مفيد است. اين دلهره خفيف، باعث ترشح بيشتر آدرنالين مي‌شود. اين مقدار آدرنالين سطح هوشياري شما را افزايش داده و حضور ذهنتان را حفظ مي‌كند. با اين وجود نگراني بعضي اوقات دائمي و بيش از حد است و سبب بي خوابي بي اشتهايي و ريزش مو مي‌شود. اين نوع نگراني‌ها آسيب رسان و نشانه‌اي از اضطراب امتحان هستند و مي‌توانند مانع عملكرد خوب شما در امتحان شوند.
حوله نوزاد با طرح کلاه اردکی، موضوع این آموزش است. حوله نوزادی با طرح‌های متنوع عروسکی را می‌توان دوخت. در این مقاله طرز دوخت حوله عروسکی (با کلاه اردکی) را تقدیم شما می‌کنیم.
دوخت بخیه، یکی از دوخت‌های مستقیم در گلدوزی بوده و اغلب به عنوان یک دوخت ترسیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگرچه این دوخت همچنین می‌تواند به عنوان مبنایی برای سایر دوخت‌های تزئینی مورد استفاده قرار گیرد.
گلدوزی
در ادامه آموزش عروسک پارچه ای و پولیشی، در این مقاله، طرز ساخت عروسک پارچه ‌ای به شکل جغد را به شما آموزش می‌دهیم. ساخت این عروسک پارچه ای با الگو بسیار ساده و در عین حال زیباست.
عروسک سازی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!