جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'مرداد'

در این مقاله آموزشی قصد داریم روش دوخت سه عروسک نمدی زیبا را که داخل دست قرار می‌گیرند، به شما آموزش دهیم.
باز هم یک عروسک کمیاب و زیبای دیگر. این عروسک زیبا با موهای مشکی بلند و به شکل پری دریایی، 16 سانتی‌متر ارتفاع دارد. مطمئن هستیم خود شما هم از دوخت آن لذت خواهید برد. پس همین الان شروع کنید.
این یک عروسک کوچک ، مناسب برای دستهای نی‌نی‌های کوچولو می‌باشد. قد این عروسک خیلی زیبا، 10 سانتی‌متر است و شما به سادگی می توانید آن را بسازید تا همه جا همراه فرزند دلبندتان باشد.
یکی از انواع کوک‌های گره دار در گلدوزی، کوک دو گره نام دارد. در تصویر ذیل، شما جلوه‌ای از این نوع کوک را مشاهده می‌نمایید.
گلدوزی
این نوع کوک، یکی از اشکال متنوع کوک‌های گره‌دار در گلدوزی، محسوب می‌گردد. این کوک، اغلب برای ایجاد یک لبه تزئینی در رومیزی و مواردی از این دست در گلدوزی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
گلدوزی
این لباس مجلسی فوق‌العاده زیبا، در عین زیبایی، دوخت بسیار راحت و ساده‌ای دارد. الگوی این لباس را در چند سایز برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.
ما قبلا روش دوخت یک زیرانداز طرح ماشین برای اتاق کودک به شما عزیزان آموزش داده بودیم. اکنون در این آموزش قصد داریم، روش دوخت یک بالش زیبا با طرح ماشین را جهت استفاده و تزئین اتاق کودک به شما آموزش دهیم. معمولاً این بالش با طرح ماشین ، مورد استقبال پسر بچه‌ها واقع می‌گردد. البته ما در یک آموزش دیگر، بالشی با طرح عروسک را به شما آموزش خواهیم داد.
کوک پرسان، کاربردهای بسیار زیادی در گلدوزی دارد. از این کوک، همراه با کوک زنجیره‌ای و کوک جا دکمه برای تزئین درزها و لبه‌های لباس کودک و نوزاد بسیار استفاده می‌شود. از کوک پر در گلدوزی، گاهی اوقات در تکه دوزی و کارهای چهل تکه نیز استفاده می‌گردد.
گلدوزی
کوک گره فرانسوی می‌تواند هم بطور واحد و منفرد و هم بصورت انبوه و روی هم، در یک طرح گلدوزی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین از گره فرانسوی، برای ایجاد بافت در یک قسمت خاصی از طرح گلدوزی، می‌توان استفاده نمود. هنگام استفاده از این کوک در خطوط پیرامونی یک طرح، گره فرانسوی به طرح هنری، نرمی خاصی را القاء می‌نماید
این زیرانداز فوق‌العاده زیبا و راحت، مناسب برای اتاق فرزند دلبندتان می‌باشد. دوخت آن هم همانند دیگر آموزش‌های ما، بسیار آسان است. با پیروی از آموزش قدم به قدم این زیرانداز، با استفاده از تکه پارچه‌های اضافی در منزل، همین حالا دوخت آن را شروع کنید. اندازه تقریبی این زیرانداز خیلی خوشگل 60 در 60 می‌باشد.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!