جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'مرداد'

در این مقاله قصد داریم به شما روش دوخت یک پانچوی زیبا به آسان‌ترین روش ممکن اموزش دهیم. دوخت این پانچو آنقدر راحت و سریع است که به شما توصیه می‌کنیم همه کارهای خود را رها کرده و فقط حداکثر یک ساعت برای دوخت این پانچوی زیبا وقت بگذارید. البته توصیه می‌کنیم دقت را فدای سرعت نکنید. این کار باید با لذت همراه باشد.
قد این عروسک زیبا، حدود 50 سانتی‌متر است. یعنی در ابعاد یک نوزاد 1 ماهه که احساس بهتری را به کودک شما خواهد داد.
در این مقاله قصد داریم، روش دوخت سه شکل متفاوت از یک کلاه کودک زیبا را در سایزهای مختلف به شما آموزش دهیم. سایزهای ارائه شده عبارتند از: XS: 45.6cm، S: 47cm، M: 48.2cm، L: 49.5cm و XL: 50.8cm کلاه A دارای تکه‌دوزی زیبا، کلاه B دارای یک روبان خوشرنگ و کلاه C دارای بند زیر چانه است.
یک بلوز خیلی زیبا مناسب برای استفاده در جشن‌ها و میهمانی‌هایتان . همین حالا دست به کار شوید. الگوی این بلوز را در چند سایز مختلف برای شما آماده کرده‌ایم.
دیگر نگران جور کردن کمربندی که به لباستان بیاید نباشید.این کمربند زیبا را میتوانید برای هر لباسی با هر پارچه‌ای بدوزید.
همه ما خانم‌های ایرانی برای پوشش خود از مانتو استفاده می‌کنیم. معمولا دوست داریم از مانتوهایی با تنوع رنگی استفاده کنیم، اما متاسفانه قیمت بالای لباس این اجازه را به ما نمی‌دهد. با استفاده از این الگو (در چند سایز) و صرف کمی زمان و هزینه می‌توانید چندین مانتوی زیبا،برای خود و عزیزانتان بدوزید.
این کیف زیبا را هم به عنوان کیف لوازم آرایش و هم به عنوان جامدادی می‌توان استفاده کرد. دوخت آن ساده است و شما می‌توانید با تکه‌های کوچک از پارچه آن را برای خود و عزیزانتان آماده کنید.
این یک پیراهن زیبا با دوختی فوق‌العاده ساده است. برای دوخت این لباس نیازی به الگو نیست، بلکه این لباس فقط از دو مستطیل تشکیل شده است که در طول آموزش متوجه خواهید شد که دوخت این پیراهن حتی ساده‌تر از آنیست که ما گفته‌ایم.
کوک کابلی، می‌تواند به عنوان کوک دور دوزی طرح گلدوزی (خطوط محیطی خانه در تصویر ذیل)، یا به عنوان یک کوک پر کننده و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
گلدوزی
در این مقاله ما شما را با نحوه دوخت یک کیف مجلسی زیبا آشنا خواهیم نمود. دستورالعمل دوخت را با حوصله و با دقت دنبال کنید تا در نهایت به این کیف زیبا دست پیدا کنید. اگر آماده‌اید، کار را شروع کنیم.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!