جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'مرداد'

در این مقاله آموزشی قصد داریم، روش دوخت یک عروسک خرس بسیار زیبا و دوست داشتنی را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم. اگر دستورالعمل‌های ارائه شده در مفقاله را با دقت و از سر حوصله دنبال کنید مطمئن باشید که کار را به بهترین وجه ممکن به نتیجه خواهید رساند. پس بیایید شروع کنیم.
این لباس فوق‌العاده زیبا، در عین زیبایی دوخت بسیار راحت و ساده‌ای دارد. الگوی این لباس را در چند سایز برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.
دوخت این کیسه خواب را به مادران عزیز توصیه می کنم، شما که عاشق فرزندتان هستید و همواره برایش آرزوی داشتن خواب‌های شیرین را داشته و دارید. الگوی این کیسه خواب برای نوزادان حدود سه ماه می باشد. البته ما در آخر مقاله، راهنمایی برای کشیدن الگو در اندازه دلخواه قرار داده‌ایم.
این کفشدوزک خیلی ناز، هم به عنوان عروسک و هم به عنوان یک بالش خیلی نرم، استفاده می‌شود. این کفشدوزک یک هدیه بسیار مناسب و دوست داشتنی است. دوخت آن نیز بسیار لذت‌بخش خواهد بود. اندازه این عروسک حدودا 40 در 45 سانتیمتر می‌باشد.
با توجه به اینکه لباس‌های مجلسی زنانه بسیار گران قیمت می‌باشند، و اینکه ما خانم‌ها معمولا دوست نداریم یک لباس را بیشتر از یکی دوبار بپوشیم، تصمیم گرفتیم خودمان دست به کار شویم و لباس‌های مجلسی دلخواه‌مان را خودمان بدوزیم. لباس‌هایی که برای آموزش ارائه می‌شوند معمولا دارای دوخت بسیار ساده‌ای هستند تا همه ما بتوانیم اقدام به دوخت آن نماییم. مطمئن هستم شما هم که فکر می‌کنید خیاطی بلد نیستید، می‌توانید این لباس‌ها را بدوزید. چرا که با دوخت این لباس کلی در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده‌اید.ما در تمام مراحل دوخت همراه و پاسخگوی سوالات شما هستیم. به اشتراک گذاشتن الگوها و روش دوخت آن‌ها با شما عزیزان، مایه‌ی افتخار و خوشحالی ماست. این یک لباس مجلسی فوق‌العاده زیبا برای خانم های باسلیقه می‌باشد.به دلیل داشتن برش‌های عمودی، قد شما را بلندتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد.
برخی فایل‌های پی‌دی‌اف، مثل الگوهای خیاطی، به صورت یک تکه و بزرگ هستند؛ طوریکه با استفاده از پرینترهای خانگی و روی کاغذ A4 نمی‌توانید آن‌ها را پرینت نمایید. اگر امکان پرینت روی پرینترهای لارج فرمت (دفاتر کپی و تکثیر در داخل شهر، این خدمات را ارائه می‌کنند) را دارید که چه بهتر؛ ولی اگر مجبور به پرینت روی پرینترهای خانگی باشید چه؟ خب، خبر خوب این است که برنامه Adobe Acrobat، دارای ویژگی Tiled Printing می‌باشد که به راحتی امکان چاپ یک صفحه بزرگ روی صفحات A4 را فراهم می‌کند.
فناوری
شما برای این لباس کودک فقط به نیم متر پارچه، مقدار کمی کش و چند دکمه نیاز دارید. این لباس بچه، با توجه به پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید، هم می‌تواند به عنوان لباس دخترانه و هم به عنوان لباس پسرانه استفاده شود. کشدوزی‌های کناری لباس، که یک حالت حبابی به آن می‌دهد، مقدار زیادی فضا نیز برای پوشک کودک فراهم می‌کند. سایز این لباس برای بچه‌های 12 ماه تا 18 ماه مناسب است.
اکثر بچه‌ها از خواب فراری هستند، شما می‌توانید با دوخت این زیرانداز، ببینید که فرزند شما چگونه مشتاق خوابیدن خواهد شد. این زیرانداز در عین سادگی، دوخت فوق‌العاده ساده و راحتی دارد. برای آماده سازی آن زمان و هزینه زیادی نیاز نیست. پس بیایید با هم شروع کنیم.
لباس بارداری، یکی از نیازهای مهم خانم‌ها در دوران بارداری است که البته، هزینه‌ای به سایر هزینه‌های این دوران از زندگی یک مادر جوان اضافه می‌کند. اگر لباس دوران بارداری را خودتان بدوزید، طبعاً در هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد. ما یک کار جالب کردیم. لباسی را طراحی کردیم که هم در دوران بارداری و هم پس از زایمان، برای شما قابل استفاده و پوشیدن خواهد بود.
بالش مخصوص بارداری، وسیله‌ای است که می‌تواند به خواب راحت در دوران بارداری کمک کند. سنگینی شکم مادر، مخصوصا در ماه‌های آخر بارداری، اغلب یکی از بیش‌ترین شکایت‌های خانم‌های باردار است. بالش بارداری، در طول مدت خواب مادر (هنگامی که مادر به پهلو می‌خوابد)، زیر شکم وی قرار گرفته و سنگینی شکم وی را تحمل می‌کند. بالش‌های بارداری متنوعی در بازار موجود هستند؛ اما موردی که قصد آموزش دوخت آن را به شما داریم، از نوع بسیار حرفه‌ای و کارآمد آن است که بیش از 300 هزار تومان در بازار قیمت دارد. پس منتظر چی هستید. آستین بالا بزنید و خودتان این بالش نرم و راحت را بدوزید تا در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!