جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'مهر'

در ادامه آموزش های نمد دوزی امروز با هم یک جاکلیدی نمدی با طرح عروسک جغد را خواهیم دوخت. برای دوخت این جغد زیبا، چون جنبه آموزشی دارد، ما از نخی با رنگ متفاوت استفاده کردیم تا برای شما کاملا قابل تشخیص باشد.
نمد دوزی
در ادامه آموزش های نمد دوزی امروز روش دوخت دو عروسک نمدی زیبای دیگر را به شما عزیزان آموزش می دهیم. در آموزش امروز، دوخت روباه نمدی و راکون نمدی را یاد می گیریم.
نمد دوزی

هوا سرد شده و مثل اینکه امسال قراره، خیلی هم سرد بشه. پس باید زودتر به فکر بود. بیاین، برای همه اعضای خانواده، کلاه ببافیم. حاضرین؟ برو بریم.

در ادامه آموزش های نمد دوزی، امروز روش دوخت یک توپ نمدی دو رنگ را به شما عزیزان آموزش می دهیم. این توپ نمدی الگوی بسیار ساده ای دارد و با مقدار پارچه کم و در زمانی اندک آماده می شود.
نمد دوزی
در ادامه آموزش های نمد دوزی، امروز قصد داریم آموزش دوخت یک اختاپوس یا هشت پای نمدی را به شما عزیزان آموزش دهیم. دوخت این عروسک بسیار آسان می باشد و شما می توانید با صرف زمانی اندک، یک عروسک فوق العاده داشته باشید.
نمد دوزی
در مقاله پیلی و انواع آن در خیاطی، در مورد پیلی تیغه‌ای (پلیسه) هم صحبت کردیم. پیلی تیغه‌ای در واقع، ساده‌ترین و در عین حال زیباترین نوع پیلی‌ها محسوب می‌شود. در پیلی تیغه‌ای، «تا»های ایجاد شده، همگی به یک طرف اتو می‌شوند که به همین دلیل، از این نوع پیلی، تحت عنوان پیلی‌های جانبی نیز یاد می‌شود. حتماً شما تا کنون، پیلی‌های تیغه‌ای را روی برخی لباس‌ها دیده‌اید.
در ادامه آموزش های نمد دوزی، امروز روش دوخت آدم برفی های کوچولوی نمدی را به شما آموزش می دهیم. این آدم برفی ها بسیار زیبا و بامزه هستند. در ضمن می تواند عروسکی مناسب برای تزئین هدایای شما باشد.
نمد دوزی
در این مقاله روش دوخت چاک دامن با پیلی دوبل را آموزش خواهیم داد.
پیلی دو طرفه، برعکس پیلی یک طرفه است. دو خط «تا»ی پیلی (البته از روی پارچه)، به سمت یکدیگر می‌آیند. بنابراین پارچه اضافی ناشی از «تا»، در زیر لباس پنهان می‌شود.
در ادامه آموزش های نمد دوزی امروز قصد داریم آموزش دوخت یک عروسک بسیار زیبای نمدی را به شما عزیزان آموزش دهیم. این عروسک جغد نمدی را می توانید در دوخت حلقه و آویز، استفاده نمایید. دوخت این عروسک بسیار آسان است.
نمد دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!