جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'بهمن'

به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک کیف موبایل زیبا را به شما عزیزان ارائه دهیم. البته شما می توانید با تغییر اندازه ها، این کیف زیبا را به عنوان کیف تبلت و یا هر وسیله ی دلخواه دیگر بدوزید.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمددوزی، در این مقاله، طرز دوخت یک خانواده از پرنده های نمدی را که پیام آور و سمبل نوروز هستند را به شما آموزش خواهیم داد.از این پرندگان می توانید برای تزئینات سفره هفت سین استفاده نمایید. همچنین این خانواده خوشبخت می توانند هدیه ای دوست داشتنی برای عزیزان شما باشد.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک گل شقایق بسیار زیبای نمدی را به شما عزیزان ارائه دهیم. این گل نمدی را هم می توانید بر روی گیره سر و هم به سنجاق سینه متصل کنید.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک خرگوش کوچولوی زیبا را به شما عزیزان ارائه دهیم. این خرگوش نمدی را هم می توانید بر روی گیره سر و هم به سنجاق سینه متصل کنید.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک جا سوزنی زیبا را به شما عزیزان ارائه دهیم. این جا سوزنی نمدی، طرح تنه درخت می باشد که هدیه ای دوست داشتنی محسوب می شود. پس با هم شروع به دوخت می کنیم.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک گل نمدی زیبا ی بسیار پر کاربرد را برای شما ارائه دهیم. این گل نمدی را می توان درتزئین حلقه، آویز، تابلو، انواع گل سر و.... استفاده نمود.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک گل شش پر نمدی زیبا را برای شما ارائه دهیم. این گل نمدی را می توان بر روی گیره، کش، تل و یا در هر تزئین دیگر استفاده نمود.
نمد دوزی
به مرکزآموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموز‌ش های نمدی، قصد داریم آموزش یک شکوفه زیبا را برای شما ارائه دهیم. این شکوفه زیبا را می توان بر روی تل و یا در هر تزئین دیگر استفاده نمود.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم طرز ساخت یک عروسک زیبای نمدی را به شما آموزش دهیم. یک فرشته کوچولوی نمدی که می‌توانید به کوچولوهای دوست داشتنی خود، هدیه بدهید. البته همین عروسک را می‌توانید درابعاد کمی کوچکتر بسازید و روی پایه خامِ گل سر، نصب کنید و یا آن را روی یک تابلوی نمدی نصب نمایید. یا به عنوان یکی از عروسک‌های آویز تخت نوزاد از آن استفاده نموده و بسیاری از ایده‌های تزئینی دیگر که به خلاقیت شما بستگی دارد.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین پارسی مید خوش آمدید. در این مقاله قصد داریم آموزش یک پاپیون زیبا و در عین حال ساده دیگر را به شما آموزش دهیم که شما می توانید رنگ آن را متناسب با لباس فرزندتان تغییر دهید. این پاپیون شبیه به آموزش قبل می باشد، با این تفاوت که نوار وسط آموزش قبلی، الگوی جداگانه ای داشت تا در صورت دلخواه از روبان استفاده شود، اما در این آموزش نوار وسط به صورت یک تکه می باشد.
نمد دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!