جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2016' 'آبان'

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. امروز یازدهمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. در یازدهمین درس از آموزش روبان دوزی، روش دوخت گلبرگ‌های حلقه‌ای در روبان دوزی را فرا خواهیم گرفت.

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. امروز دهمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. در دهمین درس از آموزش روبان دوزی، کوک بلند با گره فرانسوی در روبان دوزی را فرا خواهیم گرفت.

آموزش روبان دوزی

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. امروز نهمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. در نهمین درس از آموزش روبان دوزی، گره فرانسوی در روبان دوزی را فرا خواهیم گرفت.

آموزش روبان دوزی

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این آموزش، طرز ساخت یک گردنبند زیبا را به شما آموزش خواهیم داد. گوشواره این گردنبند زیبا را، در آموزش های قبل، دنبال کردیم.

آموزش زیورآلات

بیستمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس بیستم، پروژه ساخت یک دستبند چرمی با نگین ساده می‌باشد.

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این آموزش، طرز ساخت یک جفت گوشواره زیبا را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش زیورآلات

به مرکز آنلاین آموزش‌های پارسی مید خوش آمدید. امروز روش ساخت یک دستبند زیبا، با استفاده از خرج کارهای نگین‌دار دو طرفه را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم. این دستبند می‌تواند هدیه‌ای بسیار زیبا و ارزشمند برای عزیزانتان باشد.

آموزش زیورآلات

به مرکز آنلاین آموز‌ش‌های پارسی مید خوش آمدید. امروز برای شما روش ساخت یک گردنبند بسیار ساده با استفاده از آویزهای رزین با تریشه اشبالت را، آموزش می‌دهیم.

آموزش زیورآلات

نوزدهمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس نوزدهم، پروژه ساخت یک دستبند ساده چرمی می‌باشد.

آموزش چرم دوزی

هجدهمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس هجدهم، پروژه ساخت یک جاکلیدی با پلاک ماه تولد می‌باشد.

آموزش چرم دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!