جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2016' 'آبان'

هفدهمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس هفدهم، به آموزش روش نصب پرچ‌های نگین‌دار در چرم دوزی خواهد پرداخت.

شانزدهمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس شانزدهم، به آموزش روش نصب قفل‌های میخی در چرم دوزی خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی

پانزدهمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس چهاردهم، به آموزش روش نصب نگین‌‌های ساده در چرم دوزی خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی

چهاردهمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس چهاردهم، به آموزش روش نصب دکمه‌های 4 پارچه در چرم دوزی خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی

به مرکز آنلاین آموزش هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در ادامه آموزش های ساخت زیورآلات، امروز روش ساخت یک تسبیح بسیار زیبا با مهره های کریستالی را، برای خانم های با سلیقه، با هم دنبال می‌کنیم. معمولا از این تسبیح زیبا برای تزئین جهیزیه عروس خانم ها، استفاده می‌شود.

آموزش زیورآلات

هشتمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس هشتم، به آموزش تکنیک زنجیره پیوسته خواهد.

آموزش روبان دوزی

هفتمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس هفتم، به آموزش تکنیک زنجیره جدا از هم خواهد پرداخت.

آموزش روبان دوزی

ششمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس ششم، به روش دوخت ساقه خطی خواهد پرداخت.

آموزش روبان دوزی

پنجمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس پنجم، به آموزش ساقه دوزی با روبان خواهد پرداخت.

آموزش روبان دوزی

چهارمین درس از آموزش هنر روبان دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه روبان دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس چهارم، به آموزش کوک ساده لب برگشته خواهد پرداخت.

آموزش روبان دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!