جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2016' 'آبان'

ششمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس ششم، به آموزش کوک بخیه در چرم دوزی خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی

پنجمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس پنجمین، کوک ساده یا شلال را به شما خواهد آموخت.

آموزش چرم دوزی

چهارمین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس چهارم، روش سمبه زدن روی چرم را به شما خواهد آموخت.

آموزش چرم دوزی

سومین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان خواهیم نمود. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس سوم، به آموزش روش انتقال علائم دوخت روی چرم خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی

دومین درس از آموزش هنر چرم دوزی با دست را تقدیم شما عزیزان می‌کنیم. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس دوم، به آموزش نحوه برش زدن چرم خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. از امروز تصمیم داریم به حول و قوه الهی، آموزش هنر چرم دوزی با دست را آغاز کنیم. این سلسله مباحث آموزشی در حوزه چرم‌دوزی، به سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی خواهد شد. درس اول، به آموزش چگونگی انتقال الگو روی چرم خواهد پرداخت.

آموزش چرم دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!