جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2017' 'بهمن'

خُب دوستان، از مجموعه لوازم اداری نمدی، امروز نوبت به ماوس نمدی می‌رسد. این مجموعه شامل لپ‌تاپ نمدی، ماشین حساب نمدی، ماوس نمدی، قیچی نمدی و منگنه نمدی می‌باشد که همه آن‌‌ها را به ترتیب آموزش خواهیم داد.

نمد دوزی

دوستان گرامی سلام، امروز قرار است طرز ساخت ماشین حساب نمدی از مجموعه لوازم اداری نمدی را به شما آموزش دهیم. در اینجا، تمام وسایل لازم برای ست اداری نمدی را یکجا معرفی می‌کنیم.

نمد دوزی

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در این آموزش قصد داریم با هم یک جفت گوشواره زیبا با سنگ‌های صدفی قلبی شکل بسازیم.

آموزش زیورآلات

دوستان خوب و گرامی، امروز روش ساخت یک جفت گوشواره با بطری آرزوها را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش زیورآلات

دوستان، امروز قسمت دوم آموزش چهل تکه دوزی را به شما عزیزان تقدیم می‌کنیم. روزهای یکشنبه و سه شنبه را به آموزش این هنر اختصاص داده‌ایم. در ادامه قسمت اول آموزش، اکنون اولین مرحله از آموزش دوخت لحاف چهل تکه، یعنی آماده سازی لایه بالایی (لایه چهل تکه دوزی) را مورد بحث قرار می‌دهیم.

در ادامه آموزش‌های نمد دوزی، امروز قصد داریم روش دوخت یک جغد زیبا را به شما عزیزان آموزش دهیم. از این جغد می‌توانید به عنوان گیفت استفاده نمایید.

نمد دوزی

دوستان به حول و قوه الهی، از امروز آموزش هنر چهل تکه دوزی و آجیده دوزی را شروع می‌کنیم. چهل تکه دوزی، هنر به هم دوختن تکه‌های پارچه با رنگ‌ها و طرح‌های هماهنگ به یکدیگر و ایجاد یک طرح بزرگتر زیبا در قالب یک تم هنری است.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!