جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2017' 'خرداد'

در مقاله قبلی، با کمک چند مداد شمعی و یک بطری شیشه‌ای مینیاتوری حبابی شکل، گردنبندی زیبا ساختیم. اکنون قصد داریم، یک گردنبند زیبای فانتزی دیگر با بطری شیشه‌ای حبابی درست کنیم؛ اما این‌بار به جای مداد شمعی از پنبه و ماژیک‌های مارکر برای این کار استفاده خواهیم نمود.

آموزش زیورآلات

بطری‌های مینیاتوری، به دلیل اندازه کوچک و شکل‌های فانتزی زیبای خود، در همه جای دنیا، از محبوبیت زیادی برخوردارند. خیلی کارها با این بطری‌های دوست داشتنی می‌توان انجام داد. از ساخت گردنبندهای فانتزی زیبا گرفته تا ساخت گیفت‌های تولد، نامزدی، عروسی و نیز ساخت مینی تراریوم‌ها یا باغ‌های شیشه‌ای کوچک.

آموزش زیورآلات

دوستان، در این آموزش قصد داریم با استفاده از بطری‌های شیشه‌ای کوچک (بطری آرزوها)، به صورت مینیاتوری، گیاه اسطوخودوس را شبیه سازی کنیم. این بطری زیبا در نهایت می‌تواند به عنوان آویز گردنبند و یا به سلیقه شما، در کاربردهایی دیگر، مورد استفاده قرار گیرد.

آموزش زیورآلات

اگر شما به گل و گیاه علاقه دارید، اما فضای خانه‌تان اجازه ایجاد باغچه را به شما نمی‌دهد، می‌توانید دنیای کوچکی از گیاهان زیبا را در یک اکوسیستم کامل در داخل یک تراریوم ایجاد کنید. تراریوم‌ها را خیلی آسان می‌توان ساخت و نگهداری از آن‌ها نیز بسیار ساده است. تراریوم‌ها، به میزان بسیار کمی آب نیاز دارند. امروز قصد داریم روش ساخت تراریوم‌های زیبا با بطری‌های کوچک شیشه‌ای (معروف به بطری آرزوها) را به شما آموزش دهیم.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!