جستجو
Filters
بستن
RSS

آموزش‌های امروز

حتماً با آویزهای گردنبند، همراه با شیشه محدب که برای ساخت گردنبندهایی با تصاویر دلخواه، مورد استفاده قرار می‌گیرند، آشنا هستید. این آویز‌ها یا قاب‌های خالی گردنبند، در اشکال دایره‌ای، مربعی، بیضی و ... در سایزهای مختلف، در فروشگاه پارسی مید موجود هستند. برای مشاهده آن‌ها روی این لینک کلیک کنید. خیلی از ما دوست داریم، گردنبندی داشته باشیم که از عکس کودکمان یا هر تصویر دلخواه دیگر به سلیقه و میل خودمان در آن، استفاده کنیم. اما نمی‌دانیم که چگونه عکس مورد نظر خود را با سایز گردنبند و شکل آن (دایره، بیضی یا مربع) منطبق کنیم. ما در این آموزش، به شما یاد خواهیم داد که چگونه تصاویر دلخواه خود را با سایز و شکل قاب گردنبند، همسان نماییم.
دوستان، ما قبلاً با گردنبندهای رزینی آشنا شدیم. امروز می‌خواهیم روش ساخت یک گردنبند زیبا را به شما آموزش دهیم که در آن می‌توانید از هر عکس یا تصویری که دوست دارید، استفاده کنید. برای ساخت این گردنبند، شما می‌توانید از عکس یا تصویری، مثل تصویر کودک خود، یک پرنده، منظره و حتی تصویری که ممکن است خودتان آن را ترسیم کرده باشید، استفاده نمایید. ما در این آموزش، می‌خواهیم چند نقاشی به سلیقه خود، ترسیم نموده و از آن‌ها برای ساخت گردنبند استفاده کنیم. برای این کار ابتدا با استفاده از یک شابلون، دایره‌ای به اندازه قطر داخلی پوکه خالی گردنبند (روی یک کاغذ سفید) ترسیم کردیم.
اگر شما به گل و گیاه علاقه دارید، اما فضای خانه‌تان اجازه ایجاد باغچه را به شما نمی‌دهد، می‌توانید دنیای کوچکی از گیاهان زیبا را در یک اکوسیستم کامل در داخل یک تراریوم ایجاد کنید. تراریوم‌ها را خیلی آسان می‌توان ساخت و نگهداری از آن‌ها نیز بسیار ساده است. تراریوم‌ها، به میزان بسیار کمی آب نیاز دارند. امروز قصد داریم روش ساخت تراریوم‌های زیبا با بطری‌های کوچک شیشه‌ای (معروف به بطری آرزوها) را به شما آموزش دهیم.
در این آموزش، با یک گره بسیار کاربردی در ساخت دستبند اشنا خواهید شد که به راحتی قابل تنظیم است.
آموزش گره لغزان برای گردنبند -يكشنبه، 12 فوريه 2017
در این آموزش با روش ایجاد یک گره که اغلب برای گردنبند مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما برای استفاده در دستبند هم مفید واقع می شود، آشنا خواهید شد.
بالش مخصوص بارداری، وسیله‌ای است که می‌تواند به خواب راحت در دوران بارداری کمک کند. سنگینی شکم مادر، مخصوصا در ماه‌های آخر بارداری، اغلب یکی از بیش‌ترین شکایت‌های خانم‌های باردار است. بالش بارداری، در طول مدت خواب مادر (هنگامی که مادر به پهلو می‌خوابد)، زیر شکم وی قرار گرفته و سنگینی شکم وی را تحمل می‌کند.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!