جستجو
Filters
بستن

در باره ما

آیا به یادگیری هنرهای دستی مثل خیاطی، بافتنی، قلاب بافی، نمد دوزی، روبان‌دوزی و... علاقه‌مند هستید؟

آیا تا به حال، بطور جدی به دنبال یادگیری یک رشته هنری بوده‌اید؟

آیا با یادگیری هنرهای دستی، به دنبال کسب درآمد هستید؟

آیا به دلیل مشغله‌های کار، تحصیل و زندگی روزمره، فرصت کافی برای یادگیری هنرهای دستی را ندارید؟

آیا عدم دسترسی به امکانات آموزشی سازگار با وقت و بودجه مالی شما، یادگیری هنر را برای شما به یک رویا تبدیل نموده است؟

 

به رویای شما واقعیت بخشیدیم

پارسی مید، محل تلاقی سه جریان اصلیِ آموزش، تجارت و فناوری است. نقطه تمرکز فعالیت‌های پارسی مید، هنرهای دستی است.

ایران کشوری با سابقه فرهنگی 4000 ساله است و طبعاً ملّتی با این قدمت فرهنگی، سهم قابل توجهی از تاریخ هنر را به خود اختصاص می‌دهد. مخصوصاً، اگر به این نکته توجه کنیم که هنرهای دستی و محصولات آن، از ابتدا، جزو ضروریات اصلی زندگی بشری بوده و پیشینه تاریخی نزدیک به قدمت خود بشر دارد.

ماموریت پارسی مید، چند سویه است. از یک سو، آموزش آنلاین هنرهای دستی به علاقه‌مندان این عرصه و از سوی دیگر تلاش مداوم برای ایجاد یک بازار فروش مطمئن برای این محصولات هنری است.

بسیاری از ما در دوره‌هایی از زندگی خود به دنبال یادگیری برخی از رشته‌های هنری بوده‌ایم. اما علیرغم انگیزه‌های قوی در یادگیری و علاقه به هنر، پس از مدتی به دلیل بروز مشکلاتی مثل خانه و بچه‌داری، درگیری‌های شغلی، عدم انطباق ساعات آموزشگاه‌های هنری با شرایط زمانی ما، هزینه‌های بالای آموزشی و بسیاری مشکلات دیگر، بالاجبار از ادامه فراگیری هنرهای دستی بازمانده‌ایم و این مشکل در ذهن ما، به یک نوستالژی تبدیل شده است.

پارسی‌مید، با رویکرد آموزشی خود، تمامی این مشکلات و موانع را برطرف نموده است. اکنون شما می‌توانید روی سایت پارسی‌مید، بر اساس علاقه و میل درونی خود از میان ده‌ها رشته هنری (هرکدام را مایلید)، انتخاب نمایید و بدون پرداخت ریالی هزینه، در هر زمان از اوقات روزانه خود، به صورت آنلاین و با ساده‌ترین ابزارهای ارتباطی مثل یک گوشی همراه (با قابلیت اتصال به اینترنت)، به یادگیری هنرهای دستی بپردازید.

رویکرد آموزشی ما در پارسی‌مید، به صورت کاملاً خودآموز و بدون نیاز به مربی است. آموزش‌ها، به صورت قدم به قدم و مرحله‌ای است و در هرکجا لازم باشد، جهت رفع ابهام در آموزش یک تکنیک هنری، از ویدئوهای آموزشی استفاده شده است.

علاوه‌ براین، در انتهای هر مقاله آموزشی، امکان گذاشتن کامنت و طرح سوال توسط هنرآموز، وجود دارد. هنرآموز می‌تواند ابهامات خود را در ذیل هر مقاله، به صورت کامنت ارائه نماید.

همچنین، هنرجویان فعال در سایت پارسی‌مید، می‌توانند در انجمن‌های تخصصی سایت، فعالیت نموده و در عرصه‌های مختلف هنری، به تبادل نظر و انتقال تجربیات به یکدیگر بپردازند.

هئیت تحریریه سایت آمادگی دارد تا هنگام بروز هرگونه ابهام در قسمتی از آموزش برای هنرجویان، بلافاصله و در کمترین زمان، محتوای آموزشی مرتبط و مورد نیاز را تهیه و روی سایت قرار دهد.

هدف ما در این رویکرد آموزشی، فراهم نمودن شرایط آموزشی برای افرادی است که امکان شرکت در دوره‌ها و کلاس‌های آموزش حضوری را ندارند. مثلاً یک خانم خانه‌دار که به دلیل داشتن فرزندی خردسال، امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی را ندارد. یا فردی که شاغل است و بیشتر وقت روز خود را در محل کار می‌گذارد؛ یا مثلاً خانمی که در یک شهرک زندگی می‌کند و به لحاظ فیزیکی، از آموزشگاه و امکانات آموزشی متداول، دور است.

سایت پارسی‌مید، دارای یک نسخه موبایل بسیار قدرتمند است. شما می‌توانید این سایت را با انواع ابزارهای دیجیتالی، مثل گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوتر رومیزی باز نموده و به مطالعه محتویات آموزشی مورد نظر خود روی سایت بپردازید. با داشتن اینترنت موبایل، قادر هستید در مکان‌هایی مثل بودن در سالن‌های انتظار (مطب یک پزشک، راه آهن و فرودگاه)، مترو و هرجایی که بالاجبار وقت شما در آن مکان‌ها تلف می‌شود، با مراجعه به سایت پارسی‌مید و دنبال کردن آموزش‌ها، از وقت خود استفاده مفید نمایید.

آنلاین بودن آموزش‌ها، محدودیت‌های زمانی را برای شما برطرف نموده و شما در هر زمانی از شبانه روز می‌توانید به سایت پارسی مید مراجعه نموده و فرایند یادگیری را دنبال نمایید.

برخی از حوزه‌های آموزشی فعال در پارسی مید عبارتند از:

آموزش خیاطی

آموزش بافتنی

آموزش قلاب بافی

آموزش گلدوزی

آموزش نمد دوزی

آموزش ساخت زیورآلات بدلی

آموزش روبان دوزی

آموزش عروسک سازی

آموزش رایگان در پارسی مید، در دو لایه موضوعات آموزشی و تعداد مقالات آموزشی در هر حوزه، به سرعت رو به افزایش است.

مهارت هنرجویان تا سطح حرفه‌ای و کسب درآمد

هنرآموز ما به احتمال زیاد پس از رسیدن به مهارت مطلوب، مایل است تا از این راه کسب درآمد نیز بنماید. در این‌جا نیز پارسی مید همراه و پشتیبان اوست.

هنرمندان عزیز، می‌توانند در هنگام ثبت نام روی سایت، درخواست یک فروشگاه رایگان را از پارسی مید بنمایند و از طریق این فروشگاه آنلاین، به معرفی و فروش دست ساخته‌های هنری خود بپردازند.

وظیفه توسعه مداوم بازار آنلاین و جذب مشتریان بیشتر و بیشتر روی این بستر نیز به عهده پارسی مید می‌باشد.

پارسی مید، همواره در چرخه آموزش مداوم حرفه‌ای و ایجاد و نیز تقویت مهارت‌های هنری هنرجویان و توسعه بازارهای فروش آنلاین این محصولات، فعالیت می‌کند.

تالارهای گفتگوی تخصصی در حوزه‌های مختلف هنرهای دستی نیز مکانی برای تبادل نظر بین هنرمندان و هنرجویان و در نتیجه افزایش مهارت‌های آن‌هاست.

مجموعه پارسی مید، مقدم شما رابه جامعه هنرمندان هنرهای دستی، خوش آمد می‌گوید.

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!